Csak semmi szexet, kérem...!
Centrál Színház, 2006
Szörnyű, hogy már a színházba is betört a pornográfia - mondja Mr. Broomhead, a fiókigazgató. De mi van, ha az életben is a szex körül forog minden? Ha kiderül, hogy a fiatal bankfiókvezető és felesége - bár vétlenek - lakásukban pornográf holmikat rejtegetnek? Mit szól a sznob mama, a konzervatív főnök, a szigorú revizor és az éber rendőrfelügyelő? A bajban csak egyvalakire számíthatnak: kétbalkezes barátjukra, a munka szentjére, akinek segítsége, ha lehet, csak még nagyobb zűrt okoz. Rémes még rágondolni is! Ezúton kérünk mindenkit tehát: Csak semmi szexet, kérem...!
Ajánló
|
Alkotók Író: Anthony Marriott Író: Alistair Foot Rendező: Szalma Dorotty Dramaturg: Radnai Annamária Díszlet: Jasenko Conka Jelmez: Rátkai Erzsébet Kapcsolódó cikkek |
Színészek |
Június 1. és 3. között harmadik alkalommal kóstolható immáron már több mint 100 féle üveges és közel 35 féle csapolt belga sör a Vajdahunyad várában.
Június 1-3. között egy különleges, királyi lakomának bárki részese lehet a Budavári Libamájfesztiválon.
Copyright © 2012
Pesti Est Kft. az Est Media Group tagja.
Pesti Est Kft. az Est Media Group tagja.
|
Iratkozz fel RSS-hírcsatornáinkra!
Programot ajánlok|Impresszum|Médiaajánlat|Felhasználási feltételek





