Héten vetített filmek

Filmadatbázis A-Z

Mozik

English screenings

Gyerekfilmek

Titkokat fecseg ki a dada
|
Családi titkokat írt meg most megjelent könyvében Suzanne Hansen, aki több hollywoodi hírességnél is dolgozott dadaként. Megkérdőjelezi többek közt Nicole Kidman anyai képességeit.
You`ll Never Nanny In This Town Again (Sosem leszel többé dada ebben a városban) című botránykönyvében Hansen azt állítja, Kidman csak nagyon kis szerepet vállalt Conor és Isabella nevű gyermekei nevelésében.

A dada azt mondja, a Moulin Rouge sztárját sosem látta örökbefogadott gyermekei közelében, amikor az azóta elvált Nicole Kidman - Tom Cruise házaspárnál dolgozott.

Sosem láttam őt a gyerekeivel” - nyilatkozta a nő a PageSix.com-nak, ahol azt is elárulta, Tom Cruise-nak olyan szigorú titoktartási kikötései voltak azokkal a gyerekfelügyelőkkel szemben, akiket felvett csemetéi mellé, amelyek szerint soha nem árulhattak el másnak semmit apai képességeiről.

Olyan szigorú szerződést akart minden dadával aláíratni, hogy azok még azt sem árulhatták el, kinél dolgoznak. Szóval ha Cruise-t arról kérdezték a kamerák előtt, hogyhogy nincs semmi segítsége a gyereknevelésben, nem tudott semmit sem mondani” - tette hozzá.



(wenn)
2006.01.25
|
Új hozzászólás
Név: E-mail:
Hozzászólás:
Ismételd meg:


2012. február 8., szerda

Aranka
Tagok: túl az 1 millión