Fellépők

Kedvenc helyek

Komolyzenei koncertek

Weezer: Island In The Sun
|
olvasói:
(0)
(Geffen/Universal)

A Weezer idén egy gyengécske albummal tért vissza, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennének rajta kiemelkedő pillanatok: a Hash Pipe után most újabb remek dal kerül róla kislemezre.


"Hüpp-hüpp!" - szól az Island In The Sun visszatérő motívuma. Ábrándos, elvarázsolt, eszképista, elvágyódó dalocska tengerről, kis szigetről, napfényről, szerelmes együttlétről, a világ elől való elbújásról. Kissé behangosodó refrénnel.A maxira az Island In The Sun első videoklipje (a "mexikói esküvős", nem a később forgatott "állatkölykös") mellé két bónuszdal is került: az Oh, Lisa hangos, rockos dal, szintén szerelmetes hangulatban ("I wanna do you", azaz "meg akarlak dugni" - énekli Rivers Cuomo a versszakok végén), de szerelmes az akusztikus gitár és vonósok kísérte kétperces Always is, igaz abban semmi irónia nincs, csak túlcsorduló érzelem.

Bár a borítón még négy tag látható, időközben kivált az együttesből a jobboldalon látható Mikey Welsh basszusgitáros (aki már maga is egy korábban kivált tag, Matt Sharp helyére érkezett).

8/10
Déri Zsolt
2001.12.28
|

Linkek

Új hozzászólás
Név: E-mail:
Hozzászólás:
Ismételd meg:


2012. május 24., csütörtök

Eszter, Eliza
Június 1-3. között egy különleges, királyi lakomának bárki részese lehet a Budavári Libamájfesztiválon.
Tagok: túl az 1 millión
Copyright © 2012
Pesti Est Kft. az Est Media Group tagja.